SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat 1.9
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '16
Lloji :
Seat Ibiza
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
135660
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat ibiza 1.9 tdi 131 ps, 6 shpejci , klim ,abs ,esp etj . I servisuar qdoher me kohePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
044 641 545
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »