SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW Golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Karrige Elektrike
ID e produktit :
135672
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW Golf 4 Viti 1999 1.4 Benzin 5 Dyr I Sapo doganuar
Km 210000
Informata rreth publikuesit
Autos -HB-GJilan
Gjilan
044125724
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »