SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mersedes 160.Long 2004 extra vetur me gjdo servis tip top
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '17
Lloji :
Mercedes A 160
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
16.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Spoiler
ID e produktit :
135678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen MERSEDES A-Klas-160
Vetura esht Long me gjat se gjdo mersedes A-klas
Vetura esht 2004
Vetura esht me shmigavca {tregus} ne pasqyre
Vetura ka dhe 7 muj regjistrim
Vetura ka ule {vajnin } e ndrruar
Vetura ka komplet servisine kryar tani
Vetura ka shpenzimet ekstrem vogla 5litra 100km
Vetura ka gomat e reja komplet te reja siq shifen
Vetura posedon Fellne orginal mersedes A-klas
Vetura posedon Klim
Vetura posedon Airbag
Vetura posedon gjama ne pull
Vetura Esht ne shum shum gjendje te mir dhe shum e rujtur si jasht po ashut dhe mbrenda e ka pastruar koforin dhe komplet tash i poliratur,
Andaj ju qe deshironi nje vetur shum mir dhe shum rujtur dhe shum te gjer mprapa sidomos siq shifet dhe ne foto po ashut dhe live do ta shini mos hezitoni ju mir presim ne nr ton tel
+38649699964 viber ,Tango , Whatsapp .
+37744699964 viber ,Tango , Whatsapp .
Nuk bej ndrrim arsyja e shitjes se jam duke ndertuar shtepi se nuk e kisha shit per as nje menyr .
ju faliminders ju mir pres .
vetura ka qmimin 3900 euro
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
te stacjoni i atobusave [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »