SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes S class AMG packet 7G-Tronic
Çmimi :
€22,900.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '16
Lloji :
Mercedes S 320
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3200.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
135689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Mercedes S class AMG packet 7G TRONIC
-AMG packet e series S65 AMG Facelift
-Fellne 20" te AMG-s
-Led system para,mbrapa dhe mbrenda
-Gjendja teknike dhe optike esht shum e mir
-Regjistrim edhe 10muaj RKS
-Nxemje dhe ftohje ne karrika
-Mini frigoriferr per ftohje
-Klim dy-zonale(para mbrapa)klimatronic
-Sistemin AIRMATIC(ngritje-ulje) me ajer.
-Sistemin AUTO-HOLD
-Senzor parkimi
-Retrovizor ne pasyqre
-Karrikat me multifunksione(Fryrje elektornike,levizje dhe pershtatje nqdo lloj).
-Sistemin e zerimit loudsystem(zeri nga 4anet)sistem qe perdoret ne kinema.
-Shiber me hapje-mbyllje elektronik.
-Folia 30% ne gjama.
-Navigacion Europian
-Daylight driving.
-Levizja e pershtatjes se vollanit esht elektronik.
-Sistemin COMFORT,SPOR,MANUAL.
-Shpejtsi ne vollan per vozitje maunal.
-Ndrruesi automatik esht 7G-TRONIC(7 shpejtsi para + Rikferc ) e shum te tjera


-Vetem te interesuarit serioz !!
Informata rreth publikuesit
Leo
Dardanë
044679644
Dardanë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »