SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0 tdi Automatik-Tiptronik Me Rks
Çmimi :
€7,777.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,326
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2008
ID e produktit :
135693
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a4 2.0 tdi dsg shum n gjendje tmir me rks
bojm ndrrim
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »