SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 730d Sportpacket
Çmimi :
€29,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '16
Lloji :
BMW 730
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
135696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-BMW 730d Sportpacket =NR KONTAKTUS : 044-843-488
-Pamja nga mbrapa e 740d
-Fellne 21" original te BMW
-Gomat ne gjendje te mir nuk dridhin.
-Led system para,mbrapa dhe mbrenda
-Gjendja teknike dhe optike esht shum e mir
-Regjistrim edhe 7muaj RKS
-Nxemje ne karrika para
-Nxeme ne karrika mbrapa
-Karrikat mbrapa jan te levizshme dhe me memorie.
-Perde anash ne gjama dhe mbrapa.
-Komplet funksione te ndara mrapa per pasagjeret.
-Klim dy-zonale(para mbrapa)klimatronic
-Sistemin AUTO-HOLD
-Senzor parkimi
-Retrovizor ne pasyqre
-Distanc kontroll per mbajtejn e distances mes veturave.
-Karrikat me multifunksione(Fryrje elektornike,levizje dhe pershtatje nqdo lloj).
-Sistemin e zerimit loudsystem(zeri nga 4anet)sistem qe perdoret ne kinema.
-Folia 30% ne gjama.
-Navigacion Europian
-Daylight driving.
-Levizja e pershtatjes se vollanit esht elektronik.
-Sistemin COMFORT,SPOR,MANUAL.
-Sistem te avansuar te armotizerav sport(i ulur).

NR KONTAKTUS : 044-843-488

Vetm bleres serioz.
Informata rreth publikuesit
Lind
Dardanë
049248080
Dardanë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »