SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf4
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
24,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
ID e produktit :
135700
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 4 1.6 benxinni vit regjistrimndrrim me bmw 530

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Devajë
045831373
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »