SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E 270 cdi. Avangarde
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
ID e produktit :
135701
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes e270Vitit 2003 Avangarde. Full extra 044650573

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gurthyesi Fontana
Kaçanik
044650573
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »