SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 124
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '16
Lloji :
MECEDES C
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
1980
ID e produktit :
135702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 1980

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fidan
Podujevë
044/049 709 400
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »