SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E 220 dizel 2.2 dizel Viti 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:14
Lloji :
Mercedes E 220
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2004
ID e produktit :
135703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Mercedes E 220 viti i prodhimit 2004 dizel 2,2 CDI posedon : klim , tempomat , bordkompjuter , gjama elektronik , paqyre elektronik , goma te reja , fellne te aluminit , i regjistruar ne rks , ne gjendje teknike shum shum te mir , per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 213 279
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Vushtrri
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »