SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra H 1.9 cdti
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
135705
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra H 1.9 cdti Nje vir rigjistrim 044 460 666049 261 494

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Idriz
044 460 666
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »