SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rang rover 3.6 DIZELL sport pa dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:45
Lloji :
Land Rover Range Rover Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
161,000
Motori (kubik) :
3.60
Viti :
2009
ID e produktit :
135707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
xhipi eshte i ardhur nga zvicrra pa dogan me liber servisi
per me shum ne
045333348 apo 049160160Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
045333348
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »