SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.9 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:47
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
214,567
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
135711
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 1.9tdi 74 kw 101 peese viti prodhimit funt 2003 Automatik me pulla ne vollan tempomat telefon bord kompjuter klima tronik ulse me nxemje drita senon drita Mjeglles km 214567 me liber servisi i po sa Ardhun prej Gjermonis me dogan te pagume info 044681926
Informata rreth publikuesit
Hasim
044 681926
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »