SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 530
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '17
Lloji :
BMW 530d
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
135712
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW 530d E61
-Viti i prodhimit 2006
-M paket
-Komanda ne timon, timoni M5
-DVD CD AUX
-Xenon Angels eyes fshirse te farav perpara
-DTC 2 nivele
-Panoram
-Tempomat
-Navigacion te madh
-Ulset lekure me material sport nxemje ne karrika
-Senzora shiu
-Armotrizerat mbrapa me ajr etj

boj edhe ndrrim
Informata rreth publikuesit
Liridon
Prishtinë
045338456
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »