SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 730
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '16
Lloji :
BMW 730
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2010
ID e produktit :
135714
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
049550555
Me servisa te krym
Informata rreth publikuesit
Hekuran
Pejë
049550555
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »