SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet krosii kawasaki
Çmimi :
€630.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '16
Lloji :
Kawasaki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
1998
ID e produktit :
135715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ShitetKrosi 125 kb me gjendje te shkelqyshme shitet urgjent te interesuarit mund te kontaktojn ne nr049451004

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Begi
Peja
049451004
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »