SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW Golf 4 TDI - 02
Çmimi :
€5,100.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:03
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
4,999
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
135717
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW Golf 4 TDI (DI) të kuqe model special në gjendje shumë të mirë. Vetura ka senzor parkingu, karrige me nxemje, klime, etj. Bëjmë edhe ndërrim, nr. Kontakti 045/39 88 88Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Luta
Prishtinë
044/202497
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »