SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW delfin 1992 1.6 benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '16
Lloji :
BMW 316
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1992
ID e produktit :
135726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW delfin 1.6 benzin regjistrim deri ne shtator 2017Besi 049636122

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Suharekë
049163234
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »