SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toureg Individual
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:54
Lloji :
Volkswagen/VW Touareg
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2005
ID e produktit :
135730
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Touareg 2.5 TDI dizel Automatik Individual viti i prodhimit 2005, klimatronik, xhamat dhe pasqyret elektronike, xenon, senzor parkingu, abs, esp, bord computer, fellne, etj ... Ne gjendje shume te mire teknike dhe ne pamje ... Per me shume na kontaktoni:

Viber+38649202434Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mirsad
Vushtrri
045 505 303
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »