SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet volkswagen polo 1.9 sdi 2003
Çmimi :
€1,750.00
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '17
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2003
ID e produktit :
135738
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw polo 2003 1.9 sdi manual vetura eshte e ardhur nga gjermania pa dogan posedon:
liber te servisit
klim
karriga me nxemje
goma te reja M/S etj
Vetura eshte ne gjendje te rregullt
Ndrrim i mundshem.
Numri kontaktues: +38649460420Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vatan
Peja
049460420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »