SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet pasat 2 (1992)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1992
ID e produktit :
135747
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pasat 2 (1992) benzin 1.8 qmimi sipas marrveshjes bejme edhe ndrrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Viti
044172324
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »