SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pikap seat 1999
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '16
Lloji :
Seat Inca
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1999
ID e produktit :
135748
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pikap seat viti 1999 1.8 dizel 3 dyer ne gjendje shume te mire tabela rks.Postuar nëpërmjet celularit. 049461941
Informata rreth publikuesit
Besim
Kosovo
049461941
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »