SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bmw x5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
125,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
135749
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw x5 M

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Toli
Burim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »