SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nissan primastar
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '16
Lloji :
Nissan Cabstar
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
135752
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I ardhur nga zvicrra , viti i prodhimit 28.12.2007 per me shum informata shkruni ne viber +377 45 470 888

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arjan
Ferizaj
045470888
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »