SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 250d
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '16
ID e produktit :
135753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes 250d dizell , osht shume i rujtun , ska grritha , le mo korizion , kareseti shume e rujtun , maqinen e ka shume t'mire.i ka t'ndrrun filterat e ules kaishin. Muni me ardh me pa cfardo kohe Viber +38649690922044150995

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lirim
049690922
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »