SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 7
Çmimi :
€18,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:26
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
132,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
135757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 7 2.0 TDI full ekstraPostuar nëpërmjet celularit.Numrat kontaktues 044133989,+38649526527(viber)
Informata rreth publikuesit
Dion
Gjakovë
045262562
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »