SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet vw kombi t4
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1995
ID e produktit :
135763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes vw kombi t4 viti 95

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
faruk
Prishtinë
044460347
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »