SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet elt 35
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
28,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2002
ID e produktit :
135773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
elte 35 ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
adnan
Vushtrri
044330359
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »