SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Punto EVO 1.3 Dizel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:07
Lloji :
Fiat Punto Evo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2010
ID e produktit :
135790
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat Punto EVO 1.3 Dizel, Viti 2010, 1 vit regjistrim, eshte dora e par ne Kosove, servisim te kryer goma te rreja.Postuar nëpërmjet celularit.
Nr. Viber +37745666134
Informata rreth publikuesit
Lëndrim
Prizren
+37745666134
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »