SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW seria 5 2005
Çmimi :
€8,300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '16
Lloji :
BMW 5 Series
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
135,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
135791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Malina be gjendje shume te mire.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edmond
0694555502
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »