SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeot viti 2002
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '16
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
135795
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Pezho viti 2002 KLIMA TRONIK, ABS, ESP,SERVO, TEMPOMAT,BORD KOMPJUTER, KOMANDA NE TIMON,LIBER TE SERVISIT,PREJ ARDHJA NGA ZVICRRA Per me shum ne info ne viber +37744243970 +38649453397

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jetmir
Gjilan
044243970
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »