SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Vaneo 1.7 cdi 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
Lloji :
Mercedes Vaneo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
135810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Mercedes Vaneo 1.7 CDI 03 eshte ne gjendje shum te mirr dhe gjendje te regullt e ekonomik posedon dy par goma te veres po ashtu edhe dimrit.Postuar nëpërmjet celularit.
Nr. Viber +37744306577
Informata rreth publikuesit
Muharem
Prizren
+37744306577
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »