SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGOTE 307 2.0 HDI 1 VIT RKS
Çmimi :
€2,999.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:56
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,456
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2002
ID e produktit :
135811
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugote 307 2.0 hdi me klim n funksinale 1 VIT RKS
komplet serivast e krym
nga jasht i ka do gervishje
bojm ndrrim
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »