SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Caddy 1.9tdi 77kv Automatik DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,468
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
135818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Caddy 1.9tdi 77kv Automatik DSG FRIGO ME FTOFJE PER KASAPONE AMELTORE vetura osht sa po ardhur nga jashti ( ME DOGAN TE PAGUAR ) per info kotakto ne tele 044 139 396Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto salloni Ledri-SM
Pejë
049199841
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »