SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0 TDI Lleda Navi Pa Dogan 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:04
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
135820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 2.0 TDI 105 KW 143 PS Klimatronik Navigacion Tempomat Bordcomputer Ulse Me Nxemje Komanda Ne Timon Lleda Para Senon Big Senon Libra Te Servisit 3 Qelsa Goma Te Reja E Ardhur Nga Zvicrra Pa Dogan 044 898 345

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Miloti
Prishtinë
045891774
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »