SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet IVEKO DELLY
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '16
Lloji :
Iveco Daily
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,010
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1987
ID e produktit :
135824
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet IVEKO 2.5 turbo ne gjendje te rregullt me tabela rks 6 muaj regjisrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Coli
Prizren
049 322 100
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »