SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 730d
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '17
Lloji :
BMW 730D
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
145,000
Viti :
2009
Ekstra :
Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
135828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 730d ne gjendje shume te mire.

Per me shume na kontaktoni ne numrin 049410001
Informata rreth publikuesit
Leart
Prishtinë
049140391
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »