SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a4 1.8 1996
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '17
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
216,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1996
ID e produktit :
135829
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audia klim abs centrall xhama me rrym pasqyre.me rrym e tjera.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
lavdim
Prishtinë
0038649281155
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »