SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 4 1.9 T(DI) T`KUQE MODELI CHAMP RKS 2003
Çmimi fillestar :
€4,700.00
Ju kurseni :
€100.00 (3% zbritje)
Çmimi :
€4,600.00 Çmimi rritet në €4,700.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
203,247
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
135830
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOLF 4 1.9 TDI DI T`KUQE

VITI I PRODHIMIT : 2002

NGJYRA : HIRI METALIKE

E REXHISTRUAR RKS

VETURA NUK OSHT HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJHER


KLIMA FUNKSIONALE
MODELI : CHAMP
FELLNE TE GTI
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE ETJ...

QMIMI : 4700 EURO

TEL : 044 165 069 / 044 777 560 BLENDI

PRES BLERES SERIOZ

PER TI KERKUAR VETURAT TONA ME LEHT

NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : BLENDI

GJINDEMI TE HOMOLOGIMI
Informata rreth publikuesit
blend
Prishtinë
044 789 729
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »