SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes-benz c250
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '16
Lloji :
Mercedes C 250
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Karrige Elektrike
ID e produktit :
135837
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mercedes-benz c250 ne gjendje te rregullt
qmimi me marreveshje nr+37745376125 viber
Informata rreth publikuesit
p
Pejë
+37745376125
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »