SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 5
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
135838
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 1.9 tdi pa dogan ne korik 2017 vjen ksPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bajram
Pejë
‭‭ 49 176 20050757‬‬
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »