SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
seat altea Dsg
Çmimi :
€7,700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:42
Lloji :
Seat Altea
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
135842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes seat altea,viti prodhimit 2006
motori 2.0 tdi 140ps automatik DSG
dritat xenon bixenon fabrikisht , karikat likur me nxemje,klima tronik , board computer , cd/navigacion , pasqyre qe palohen+pasqyret me xemje , senzor te shiut , tempomat,senzor parkingut
te gjitha servisimet e perfunduara , dhe te gjitha librat e servisit prej dites par qysh esht ble vetura ,
fellne 18 me 4 goma te reja
i po sa ardhun nga zvicra 1 vjet regjistrim

+37744216190
+37744550095
Informata rreth publikuesit
Enes
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »