SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo 1.4 tdi 2005 facelift
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:09
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
191,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2005
ID e produktit :
135855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhe nderrohetVw polo 1.4 tdi Viti 2005Rks 10.muajInfo tel 044 207 526. Viber 049 207 526

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AUTO CH
Prishtinë
044 207 526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »