SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A6 3.0 TDI Quattro
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
ID e produktit :
135858
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi A6 3.0 TDI quattro viti prodhimit 2004
Audi posedon: ndezje me pulle , mbyllje me pulle, abs ,esp ,airbag , klime tronik , nevigacion te madh, perde, sensor mbrapa, guma te dimerit etj.
Audi po ashtu esht e regjistruar ne RKS per me shum info kontakto : 044-305-442Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adrian
Prishtinë
044305442
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »