SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 1.9 TDI Multitronic / shitet pa ndrrime
Çmimi :
€7,900.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
1896.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
135862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A6 1.9 TDI Multitronic, gjendja eshte TOP i mirembajtun pa as edhe nje verjetje, si ne karoseri ashtu edhe teknikisht, vetura eshte si ne foto dhe mundeni me pa ne Reforma aty ku edhe punoj si serviser i Audi.
Vetura posedon, Tempomat, Board Computer, Navi te madhe, ulset sportive me regjistrim elektrik, Xenon Dritat, Ulset e para me ngrohje, Klima automatike 2 zonale, Ngjyra Metalike, e montuar Kamera per parkim qe monitorohet ne pasqyre.
Vetura nga dita e pare eshte e mirembajtun ne servis te autorizuar Audi, dhe Km i ka 100% te sakta me liber servisi dhe online ne Audi te regjistruara, ka te kryer servisin e madhe, si rripin dhembezor, vajin e nderrusit, frenje dhe diska te ri dhe servisi vaj filtera i sapo kryer.
Per me shume mundeni te me kontaktoni ne numer 045520746 ose ta shihni veturen.
Informata rreth publikuesit
Esat
Prishtinë
045520746
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »