SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9 tdi PACIFIC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:53
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
248
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
135863
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 1.9 TDI 74kw 101ps PACIFIC Viti i prodhimit 20.12.2003 model 2004 Motorrin me mask t'bardh model golf 5 Regjistrim 1 vit 11.07.2017 Euro4 Full extra Bord kompjuter ESP ABS Krom paket DVD touq screen Clima tronic ESP Dritat Xenon Komplet servisin e kryer komplet setin zamajac korp llamell te sa po ndrruar me ule me filtera plus regllazh asnje defekt pronari i par ne kosov
Goma te reja Pirelli Kuk per terheqje kontakt prej ores 08:00 - 22:00 Viber +37744478475 Ipko 049555704Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ffiittiimm
044478475
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »