SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES MERCEDES E270 CDI VITI 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:04
Lloji :
Mercedes E 270
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
ID e produktit :
135864
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES / NDRROJ

MERCEDES E270 CDI VITI 2003 ME RKS POSEDON: AUTOMATIK KLIMATRONIK PANORAM KOMANDA NE VALLON BORD KOMPJUTER RADIO CD TEMPOMAT SENZORA FELLNE ME GOMA TE MIRA MERCEDESI OSHT NE GJENDJE SHUM TE MIR I RUJTUN SI MRENA ASHTU ËDHE JASHT I MIRMBAJTUR ME SERVISA OSHT PER SHITJE.. KONTAKTI:044-853-223
Informata rreth publikuesit
Egzonn
Lipjan
044-853-223
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »