SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 535d Biturbo 330ps+
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '16
Lloji :
BMW 535D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2009
ID e produktit :
135865
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 535d ne gjendje te rregullt e ardhur nga zvicra me RKS ulset me elektronike me memorie dhe me ngrohje ,Facelift dynamic bi-xenon autopilot me libra servisi per me shum na kontaktoni v.p fund 2008 model 2009 +37745350300
Informata rreth publikuesit
F
Prishtinë
045350300
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »