SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A3 2.0 TDI SPORTBACK STORNIC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:40
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
135869
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e hirit metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon , ulset sport , ulset gjysme likur ,ulset me ngrohje , tempomat ,bordkompjuter , senzora te parkingut para mbrapa , navigacion GPS TV HD ,
radio CD SD CARD , dritaret elektrike , mbyllje elektrike ,
abs , esp , airbag , fellne . etj
Tel: + 377 44 535 442 , + 386 49 400 503
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »