SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Seat Altea 2006
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:05
Lloji :
Seat Altea
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
135870
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat altea 2.0 tdi 170 ps FR sport ne gjende shum te mir me servise te kryera i ardhur nga zvicra me libra te servisit per me shum ne tel..044 309 784Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edmond
Prizren
044309784
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »